Dobrý den, omluvte prosím nedostatky eshopu. Intenzivně pracuji na dokončení. Martin

Magnusson Pet Food

Nejkvalitnější švédské suroviny, šetrná příprava pečením, využívání obnovitelných zdrojů, komplexní a přesto jednoduché receptury. Švédský výrobce Magnusson je prvotřídní kvalita v duchu minimalismu.

Receptury postavené na čerstvém hovězím a vepřovém mase bez masových mouček z řady Meat&Biscuit nabízejí vyváženou stravu pro Vašeho psa a díky jednoduchosti se podařilo udržet i příznivou cenu vzhledem ke kvalitě.

Láska a respekt k přírodě to nejsou jen snadno viditelné recyklovatelné pytle, ale třeba i to že je celý výrobní proces poháněný vodní energii. 

 

Nejprodávanější

80
13501801350
Značky

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

 • Vyvážené krmivo pro dospívající a dospělé psy, kteří denně vynakládají běžné množství energie. Optimální složení, kterému dominuje porce čerstvého vepřového a hovězího masa. Můžete podávat suché, nebo zvlčené teplou vodou.

   

  od 80 Kč
 • Kompletní krmivo pro dospělé psy všech plemen. Magnusson propočítal vhodné dávkování tak, aby regulovalo příjem kalorií a bylo vhodné, jak pro malá, střední či velká plemena.

  od 650 Kč
 • f231400 work 14 kg Doprava zdarma
  Výživné krmivo plné čerstvého hovězího a vepřového masa. Zvýšený obsah bílkovin a tuků činí toto balení ideálním pro aktivní psy, kteří denně vydají velká množství energie. Můžete podávat suché, nebo zvlčené teplou vodou.

   

  1 350 Kč
 • Krmivo pro vašeho psa, které chrání přírodu. Ze 78 % je vyrobeno z ingrediencí schválených švédskou asociací KRAV, která kontroluje kvalitu bio produktů. Využitím bio ingrediencí Magnusson chrání životní prostředí a zároveň tak servíruje vašemu psovi krmivo nejvyšší možné kvality.

   

  1 090 Kč
 • Odlehčené krmivo vyrobené z prvotřídních švédských surovin. Díky sníženému obsahu bílkovin a tuků je balení určeno pro psy, kteří denně nepotřebují tolik energie. Zalijte horkou vodou, aby byla porce akorát zakrytá, zamíchejte a nechte deset minut vychladnout. Váš pes to ocení.

   

  890 Kč
 • Vyvážené přírodní krmivo z kvalitních švédských surovin, které poskytne živiny psům všech ple-men a velikostí na celý den. Zalijte horkou vodou, aby byla porce akorát zakrytá, zamíchejte a nechte deset minut vychladnout. Váš pes to ocení.

   

  790 Kč
 • Suchary ve tvaru kostiček.

   

  450 Kč
 • Doplňkové krmivo pro psy všech plemen.

   

  90 Kč

Stránka 1 z 1 - 10 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.